JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ

PROFESJONALIZM

Aktualności

Szukaj

Akademia piłkarska

Otwarcie Akademii Piłkarskiej planowane jest jesienią 2013 r. w Chorzowie. W ramach promowania idei powstania Akademii Piłkarskiej Fundacja włączy się, jako Partner, w organizację IV edycji rodzinnego turnieju „Rodzice – dzieciom, dzieci - rodzicom”.

Więcej

Akademia siatkarska

Akademia Siatkarska będzie szkoliła młodych adeptów siatkówki pod okiem wybitnych szkoleniowców, w własnym internacie, przygotowując ich do rozgrywek w turniejach krajowych i zagranicznych m.in. z drużynami z Włoch.

Więcej

Akademia lekkoatletyczna

Utworzenie Akademii Lekkoatletyki planowane jest w roku 2014 w dwóch lokalizacjach: Chorzów i Racibórz. W roku 2013 r. Akademia Lekkoatletyki będzie w fazie organizacji. Zostanie ustalony program szkolenia młodzieży, jego budżet oraz zostaną ustalone ramy współpracy z wybitnymi sportowcami lekkoatletami.

Więcej

Stypendia

Fundacja w pierwszym roku działalności, w miarę napływających wniosków i posiadanych środków, zamierza ufundować stypendia dla młodych sportowców (w tym dzieci i młodzieży) uzyskujących wybitne osiągnięcia w zakresie sportu i kultury fizycznej. Polityka stypendialna Fundacji oparta będzie na założeniu, że wysokość stypendium będzie zindywidualizowana i będzie pozostawała w bezpośredniej relacji do faktycznych kosztów szkolenia zawodnika, zakupu sprzętu i udziału w turniejach i zawodach.